LT EN RU

Teisinė aplinka nuolat griežtinama, tad mūsų tikslas koncentruotai ir efektyviai padėti įmonei palengvinti šį darbą. Konsultuojame verslo įmones, siekiančias užsitikrinti, kad jose būtų atsakingai laikomasi visų numatytų teisės aktų reikalavimų. Tai ne tik padeda įmonei sklandžiau veikti, bet ir apsaugo nuo reputacinių bei finansinių nuostolių.

Dirbdami su įvairiais verslo klientais, įskaitant ir finansų įmones, fintech startuolius, sukaupėme visą reikiamą patirtį bei:

- konsultuojame dėl atitikties bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (BDAR);
- patariame, kaip pasirengti nuo 2021 metų pabaigos įsigaliosiančiai Informatorių direktyvai, kuri kiekvienam darbuotojui suteikia teisę anonimiškai pranešti apie bet kokį galimą pažeidimą įmonėje (įrodinėjimo našta tenka įmonei);
- patariame ir sutvarkome teisines procedūras, susijusias su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija;
- konsultuojame dėl Pažink savo klientą procedūrų peržiūros ar parengimo;
- parengiame dokumentus ir jų šablonus;
- identifikuojame galimus teisinius pažeidimus bei patariame, kaip jų išvengti.

Taip pat atstovaujame klientams santykiuose su įvairiomis priežiūros institucijomis: Lietuvos banku, FNTT, Valstybine duomenų apsaugos inspekcija ir kt.

Mūsų komanda apjungia darbo, finansų ir bankininkystės, ginčų sprendimų, viešųjų pirkimų, transporto ir kitų sričių ekspertus, ir tai leidžia mums suteikti klientui kompleksines paslaugas, susijusias su atitikties reikalavimų įgyvendinimu.

Lina Taletavičiūtė-Misiūnienė
Tel.: +370 616 53055
Моb.: +370 678 26705