LT EN RU

AVERUS komanda turi sukaupusi itin didelę bylinėjimosi patirtį – tai viena iš svarbiausių mūsų veiklos sričių. AVERUS yra subūrusi didelę itin patyrusių teisininkų komandą, kuri gali profesionaliai atstovauti klientų interesus civilinėse ir administracinėse bylose visų instancijų teismuose, nagrinėjant ginčus arbitraže Lietuvoje ir užsienyje.

Ginčuose ikiteisminė stadija ir jos metu atlikti veiksmai yra ne mažiau svarbūs negu teisme, kadangi tinkamas pasirengimas ginčui teisme dažnai lemia jo sėkmę. Mūsų ginčų praktikos grupės teisininkai savo darbą pradeda dar iki teismo – jie dalyvauja ikiteisminėje ginčo stadijoje, vertina ginčo perspektyvas, formuoja ginčo strategiją ir kliento poziciją. Ginčui persikėlus į teismą ar arbitražą, AVERUS teisininkai ruošia procesinius dokumentus, konsultuoja dėl proceso vedimo ir įrodymų rinkimo, o taip pat, esant poreikiui, tarpininkauja ieškant alternatyvių ginčų išsprendimo būdų, organizuoja sutaikinimo procedūras, įskaitant neteisminę mediaciją.

Konsultuojame ir atstovaujame klientams dėl sprendimų ar kitų vykdomųjų dokumentų, priimtų užsienio valstybių arbitražuose ar teismuose, pripažinimo bei vykdymo Lietuvoje, organizuojame vykdymo procesą pagal visus vykdomuosius dokumentus, atstovaujame santykiuose su antstoliais ir kitais vykdymo procese dalyvaujančiais asmenimis.

Taip pat konsultuojame klientus visais mokestinių ginčų klausimais, rengiame paklausimus mokesčių administratoriui, atstovaujame kliento interesams atliekant mokestinius patikrinimus, sprendžiant mokestinius ginčus mokestinių ginčų komisijose ir teismuose, rengiame visus su mokestiniais ginčais susijusius dokumentus.

Raimondas Kivylius
Tel.: +370 46 246630
Моb.: +370 687 51433