LT EN RU
AVERUS bendradarbiaus su Lietuvos aviacijos muziejumi
2020 / 07 / 17


Advokatų kontora AVERUS pradėjo partnerystę su Aviacijos muziejumi. Bendradarbiavimu siekiama skleisti informaciją apie Lietuvos aviacijos istoriją, taip pat kontora neatlygintinai talkins muziejui teisiniais klausimais.

 

Pasak advokatų kontoros AVERUS partnerės, aviacijos praktikos vadovės, Lauros Čereškaitės-Kinčiuvienės, ši prasminga partnerystė užsimezgė švenčiant dešimties metų sukaktį.

„Per dešimtmetį net tik užauginome savo aviacijos praktiką, bet ir tapome aviacijos bendruomenės dalimi. Nuostabu, kad turime turtingą Lietuvos aviacijos istoriją, džiugina rimti muziejaus planai atskleisti ją platesnei visuomenei – naujomis spalvomis ir šiuolaikiškai.

Žvilgsnis į aviacijos istoriją rodo mūsų mažos šalies dideles ambicijas. Tikimės ne tik būti naudingi kaip teisiniai partneriai ir rėmėjai, bet ir patys pasisemti idėjų savo darbui, įsijungti į muziejaus bendruomenę“, – sakė L.Čereškaitė-Kinčiuvienė.

Pasak muziejaus direktoriaus Mindaugo Kavaliausko, džiugu, kad įmonės dirbančios su aviacijos sritimi šiandien, supranta aviacijos svarbą kultūrai.

„Lietuvos aviacijos muziejus, šiemet švenčiantis savo veiklos 30-metį, pradeda naują veiklos etapą. Planuodami muziejaus ekspozicijos rekonstrukciją galvojame ne tik, kaip lankytojams pristatysime Lietuvos aviacijos istoriją, bet ir kaip visuomenei atskleisime mūsų šalies aviacijos integralumą Lietuvos, Europos ir net pasaulio kultūros kontekste. O stiprūs partneriai labai reikalingi įgyvendinant išties didelius muziejaus vystymosi iššūkius ne tik kūrybiniuose, bet ir administraciniuose sprendimuose“, – teigia muziejaus vadovas.

Lietuvos aviacijos muziejus įkurtas 1990 m. vasario 19 d. Lietuvos aviatorių pastangomis, siekiant atskleisti turtingą Lietuvos aviacijos istoriją. Muziejui taip pat priklauso ir atstatytos transatlantinių lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno gimtosios sodybos (Klaipėdos ir Šilalės rajonuose). Nuo 2001 m. kovo 13 d. muziejaus ekspozicija atvira lankytojams.

AVERUS aviacijos srityje specializuojasi jau dešimt metų. Prestižinio teisės žinyno „Legal 500“ AVERUS pripažinta lyderiaujančia teisės kontora transporto ir laivininkystės srityje Lietuvoje.


< Atgal