LT EN RU
Povilas Karlonas

el pastas El.p. povilas.karlonas@averus.lt
tel Tel. +370 616 53055
mob Моb. +370 670 55696
adresas Adresas: Konstitucijos pr. 26, 6 aukštas, LT-08105 Vilnius

PRAKTIKOS SRITYS
Nekilnojamasis turtas ir statyba, Įmonių teisė, Įmonių įsigijimai ir susijungimai, Viešojo ir privataus sektorių partnerystė, Projektų finansavimas, Distribucija ir prekyba

PATIRTIS
Povilas Karlonas konsultuoja Lietuvos bei užsienio investuotojus įmonių, sutarčių, finansų, nekilnojamojo turto, statybos, teritorijų planavimo bei kitais teisiniais klausimais.
Povilas Karlonas 2012 m. įkūrė AVERUS Vilniaus biurą. Prieš tai jis ilgą laiką praktikavo kitoje advokatų kontoroje, kur specializavosi nekilnojamojo turto ir bankininkystės bei finansų praktikos grupėse.
Pagrindinės Povilo Karlono specializacijos yra nekilnojamojo turto sandoriai, finansavimo sandoriai, akcijų pirkimo – pardavimo sandoriai, įmonių teisė, viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų įgyvendinimas, užtikrinimo priemonių struktūrizavimas.
Povilas turi sukaupęs didelę patirtį konsultuojant įvairaus nekilnojamojo turto plėtotojus ir investuotojus pirkimo-pardavimo sandoriuose, sudarant nuomos sutartis, dirbant su nekilnojamojo turto plėtros ir statybos projektais. Nekilnojamojo turto projektai dažniausiai yra didelės vertės ir apimties, todėl tokiuose sandoriuose neretai yra reikalingas turto teisinis patikrinimas bei tinkamas sandorio struktūrizavimas, siekiant suvaldyti teisines ir mokestines rizikas. Tarp Povilo Karlono konsultuotų klientų taip pat yra ir viešojo sektoriaus institucijos bei savivaldybės, kurioms buvo padedama teritorijų planavimo ir infrastruktūros plėtros klausimais.
Povilas Karlonas pastaraisiais metais itin daug dirbo konsultuojant ir atstovaujant klientus akcijų įsigijimo, pardavimo ir investavimo teisiniais klausimais. Jis padėjo klientams investuojant į pradedančias bei jau veikiančias bendroves, sujungiant bei išskaidant jau veikiančius verslus, o taip pat struktūrizuojant bendrų projektų bendrovių įkūrimą, finansavimą ir valdymą, tarpusavio akcininkų santykių nustatymą.
Povilas konsultavo klientus sudėtinguose ir inovatyvių bei nekasdienių sprendimų reikalaujančiuose sandoriuose, taip pat koncesijų organizavimo ir vykdymo klausimais. Jis pataria klientams pradedant sandorio ar projekto struktūrizavimu ir baigiant jo vykdymu bei įgyvendinimu.

KARJERA
Nuo 2015 m. partneris advokatų kontoroje AVERUS
2012 – 2015 m. advokatas advokatų kontoroje AVERUS
2010 – 2012 m. advokatas advokatų kontoroje Sorainen ir partneriai
2006 – 2010 m. teisininkas advokatų kontoroje Sorainen ir partneriai

IŠSILAVINIMAS
2009 m. University College London (komercinės teisės magistro laipsnis, LL.M.)
2009 m. Mykolo Romerio universitetas (teisės magistro laipsnis)
2007 m. Mykolo Romerio universitetas (teisės bakalauro laipsnis)

NARYSTĖ
Lietuvos advokatūros narys

KALBOS
Lietuvių, anglų, rusų

REKOMENDACIJOS
Rekomenduojamas kaip nekilnojamojo turto ir statybos teisės ekspertas, Legal 500 (2014, 2015, 2016)
Rekomenduojamas kaip nekilnojamojo turto teisės ekspertas, Chambers Europe (2016)