LT EN RU
TRANSPORTO TEISĖS EKSPERTĖ LAURA ČEREŠKAITĖ-KINČIUVIENĖ TAPO ADVOKATŲ KONTOROS „AVERUS“ PARTNERE
2015 / 10 / 11

Nuo 2015 m. spalio 1 d. prie advokatų kontoros „Averus“ prisijungia nauja partnerė advokatė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, kuri jau daugiau nei 12 metų dirba ginčų ir transporto teisės srityse. Anksčiau L. Čereškaitė-Kinčiuvienė dirbo Lietuvos ir užsienio advokatų kontorose, o pastaruosius septynerius metus – advokatų kontoroje „Sorainen“, kur vadovavo Transporto sektoriaus grupei.

„Pastaruoju metu daugėja transporto ir aviacijos sektoriaus klientų, kuriems reikia specializuotų teisės konsultacijų, todėl prie mūsų prisijungusi rinkoje pripažinta ekspertė neabejotinai sustiprins komandą. Žinome, kad mūsų transporto ir laivybos sektorių klientams, veikiantiems Vilniuje ir Klaipėdoje, L. Čereškaitės-Kinčiuvienės konsultacijos ypač reikalingos“, – sako Povilas Karlonas, advokatų kontoros „Averus“ partneris.

Anot jo, naujoji kolegė sustiprins kontoros praktiką transporto ir laivybos sektoriuose, atvers naujų galimybių dirbti su aviacijos srities klientais ir prisidės prie tolesnės „Averus“ teikiamų paslaugų plėtros.

„Drįstu sakyti, kad su pirmaujančiomis „Averus“ pozicijomis jūrų teisės srityje ir mano asmenine patirtimi aviacijos bei kelių transporte pasieksime unikalią sinergiją teisinių paslaugų rinkoje. Turėdami solidžią teisininkų komandą ir biurus Klaipėdoje bei Vilniuje, galėsime pasiūlyti platų teisinių paslaugų spektrą visų rūšių transporto sektorių klientams. Manome, kad rinkoje iki šiol trūko šios specializacijos teisės ekspertų“, – teigia L. Čereškaitė-Kinčiuvienė, naujoji advokatų kontoros „Averus“ partnerė.

L. Čereškaitė-Kinčiuvienė turi sukaupusi vertingos patirties konsultuodama aviacijos sektoriaus klientus orlaivių įsigijimo, nuomos, techninės priežiūros ir su tuo susijusių ginčų klausimais, taip pat oro uostų infrastruktūros ir skrydžių plėtros teisiniais klausimais. L. Čereškaitė-Kinčiuvienė daugiau kaip 10 metų klientams atstovavo teismuose ir arbitraže.

„Prisijungiu prie komandos, su kuria mane sieja abipusis pasitikėjimas, bendros vertybės, požiūris į teisinių paslaugų kokybę ir klientų poreikius“, – teigia naujoji „Averus“ partnerė.

Nuolatiniai „Averus“ transporto sektoriaus klientai yra tokios įmonės kaip KLASCO, „Vlantana“, „Girteka“, „Stena Line“, „Euroga“, „Maritime Services“, „Laivų technika“, „Navalis Maritime Agency“ ir kitos.

„Averus“ yra verslo teisės advokatų kontora, įsikūrusi dviejuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ yra įtraukęs „Averus“ tarp pirmaujančių ir rekomenduojamų advokatų kontorų Lietuvoje ginčų, nekilnojamojo turto ir statybų bei laivybos ir transporto teisės srityse.

Dėl papildomų klausimų mielai prašome kreiptis į:
Povilą Karloną, el. p. povilas.karlonas@averus.lt, tel. +370 670 55696,
Ar Laurą Čereškaitę-Kinčiuvienę, el. p. laura.cereskaite@averus.lt, tel. +370 684 06452

< Atgal