LT EN RU
THE LEGAL 500 DAR KARTĄ ĮVERTINO AVERUS KAIP VIENĄ GERIAUSIŲ IR REKOMENDUOJAMŲ ADVOKATŲ KONTORŲ LIETUVOJE
2015 / 03 / 08

Norime pasidžiaugti, kad vienas dižiausių ir prestižiškiausių tarptautinių teisės žinynų „The Legal 500“, kiekvienais metais apžvelgiantis teisės paslaugas bei sudarantis nepriklausomą pirmaujančių advokatų kontorų reitingą daugiau kaip 100 šalių, advokatų kontorą AVERUS dar kartą įvertino kaip vieną iš pirmaujančių bei rekomenduojamų advokatų kontorų Lietuvoje.

„The Legal 500“ AVERUS antrus metus iš eilės pripažino kaip vieną geriausių bei profesionaliausių advokatų kontorų ginčų, nekilnojamojo turto ir statybų bei laivybos ir transporto teisės srityse.

Nekilnojamojo turto ir statybų teisės srityje AVERUS komanda įvertinta kaip „teikianti aukščiausios kvalifikacijos teisines paslaugas Klaipėdoje“. Komandai vadovaujantis partneris Povilas Karlonas žinyno pristatytas kaip „etiškas, patikimas bei aštraus mąstymo“.

Laivybos ir transporto teisės komandai vadovaujančią AVERUS partnerę Reginą Derkintytę–Kaupienę „The Legal 500“ antrus metus iš eilės išskyrė kaip vieną iš rekomenduojamų laivybos ir transporto teisės ekspertų Lietuvoje, kartu įvertinant Reginą kaip „aktyvią, iniciatyvią bei visada orientuotą į tikslą“.

Tarp kitų šios direktorijos teisės specialistų yra AVERUS partneris Raimondas Kivylius ir advokatė Eglė Valiulienė.

Didžiuojamės tokiu įvertinimu, kuris dar kartą patvirtina aukštą AVERUS teikiamų paslaugų kokybę, klientų pasitikėjimą bei vienijamą profesionalią, principingą ir patyrusią teisės ekspertų komandą.

„The Legal 500“ jau 27 metus nepriklausomai analizuoja, reitinguoja bei išskiria pažangiausias advokatų kontoras visame pasaulyje išskirtinai pagal jų nuopelnus bei pasiekimus. Tam, kad pateiktų savo apžvalgas, žinyno tyrėjų komanda vykdo išsamius teisinės rinkos tyrimus šalyse ir pateikia tik kruopščiai atrinktą informaciją.

Daugiau informacijos:

http://www.legal500.com/c/lithuania/dispute-resolution
http://www.legal500.com/c/lithuania/real-estate-and-construction
http://www.legal500.com/c/lithuania/shipping-and-transport

< Atgal