LT EN RU
Sėkmingai įgyvendintas BitDegree ICO pasirinkus Lietuvą kaip jurisdikciją
2018 / 03 / 05

BitDegree praėjusių metų pabaigoje sėkmingai įgyvendino savo tikslą ir tapo vienu didžiausių iš lietuvių inicijuotų ir sėkmingai įgyvendintų pirminių kriptovaliutų siūlymų (ICO). BitDegree pritraukė ~20 milijonų eurų savo produkto kūrimui. Tačiau, skirtingai nei kiti vykdyti ICO, Bitdegree ICO buvo įvykdytas Lietuvoje ir Lietuvą pasirinkus kaip veiklos jurisdikciją, o ne kitą užsienio valstybę. Tai pirmasis ir kol kas vienintelis ICO, įvykdytas per Lietuvą ir Lietuvos bendrovės. Didžiuojamės kliento atkaklumu, tikėjimu Lietuvos investicijų aplinka bei teisiniu reglamentavimu, užsibrėžimu ir tikslu šį projektą vykdyti Lietuvoje. Tai pasiteisino ir po itin ilgų, sudėtingų bei kompleksinių derinimų ir konsultacijų su daugybe valstybinių institucijų, įskaitant Lietuvos banką, Valstybinę mokesčių inspekciją ir kt., kuomet buvo gauti visi reikiami patvirtinimai ir paaiškinimai dėl BitDegree ICO įgyvendinimo Lietuvoje ir vadovaujantis Lietuvos įstatymais.
BitDegree ICO reikalavo novatoriškų ir praktikoje iki šiol netaikytų teisinių sprendimų, gero kriptovaliutų ir ICO veikimo supratimo, kruopštaus procesų planavimo, „out-of-the-box“ požiūrio ir, žinoma, išsamaus teisinio finansų rinkų reguliavimo analizavimo bei jo pritaikymo ICO modeliui. Nors kriptovaliutos nėra naujovė informacinių technologijų pasaulyje, tačiau praėjusiais metais jų plėtra ir funkcionalumo panaudojimas išaugo dramatiškai, visame pasaulyje buvo įgyvendinami tūkstančiai įvairių ICO, ne išimtis buvo ir Lietuva.
Visus BitDegree teisinius klausimus prižiūrėjo bei klientui pasiekti užsibrėžtus tikslus padėjo Averus advokatas Ervinas Rimdeika.
Daugiau informacijos apie BitDegree ICO galite rasti: https://www.vz.lt/rinkos/2018/03/01/interviu-su-20-mln-eur-pritraukusiu-startuoliu-lietuva-ico-rengimui-palanki-salis

< Atgal