LT EN RU
Prie AVERUS prisijungė partneris Jonas Sakalauskas ir asocijuotas partneris Vaidas Rakauskas
2022 / 09 / 15

Advokatų profesinė bendrija AVERUS pasipildė naujais veidais – darbą komandoje pradeda partneris, ginčų sprendimo, tarptautinės prekybos, aplinkosaugos ir muitų teisės ekspertas, advokatas Jonas Sakalauskas bei baudžiamųjų ir civilinių bylų advokatas, asocijuotas partneris Vaidas Rakauskas.

Jie sustiprins AVERUS ginčų sprendimo praktiką reguliuojamų industrijų srityje.

Jonas Sakalauskas yra patyręs ginčų ekspertas, jau daugelį metų atstovaujantis klientams sudėtingose muitų, aplinkosaugos, kitų reguliuojamų industrijų, tarptautinės prekybos bylose.

Iki šiol jis dirbo „AAA Law“, „Sorainen“ bei „Magnusson“ advokatų kontorose. J. Sakalauskas taip pat eina pirmininko pareigas Muitinės praktikų asociacijoje. Jis yra Lietuvos advokatūros Administracinės teisės ir teisenos komiteto pirmininkas. J. Sakalauskas yra įgijęs Teisės magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete, tęsia Verslo administravimo vadovams magistro studijas ISM.

„Ginčai su valstybės institucijomis yra specifiniai, jie dažniausiai būna susiję ir su krizių valdymu. Šioje srityje esame sukaupę vertingos patirties. Džiaugiamės galėdami suremti pečius su kolegomis, pasiūlyti platesnį specializuotų paslaugų spektrą kontoros klientams“, – sakė Jonas Sakalauskas, AVERUS partneris.

Advokatas Vaidas Rakauskas prisijungia kaip asocijuotas partneris. Jo fokusas – administraciniai ginčai, civilinės ir baudžiamosios bylos. V. Rakauskas yra sukaupęs daugiau kaip dešimties metų patirtį, daugiausia atstovaudamas klientams teismuose, sprendžiant verslo ginčus bei nagrinėjant baudžiamąsias bylas. Jis taip pat talkina Lietuvos advokatūros Administracinės teisės ir teisenos komitete. V. Rakauskas yra įgijęs komercinės teisės magistro laipsnį Vilniaus Universitete.

„Jono ir Vaido prisijungimas prie komandos puikiai atlieps mūsų klientų poreikius, jau daugelį metų specializuojamės transporto srityje, kur muitų ir aplinkosaugos temos yra itin aktualios“, – sako AVERUS vadovaujančioji partnerė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė.

 

AVERUS yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas Legal 500 jau ne vienerius metus pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

 

 

< Atgal