LT EN RU
Prie AVERUS prisijungė advokatas Viačeslavas Blaščiukas
2021 / 04 / 15

Nuo šiandien prie Advokatų profesinės bendrijos AVERUS prisijungė advokatas Viačeslavas Blaščiukas. Per 20 metų patirties turintis teisės profesionalas pastaruosius kelerius metus vadovavo teisės skyriams AB Orlen Lietuva ir VĮ Valstybinių miškų urėdijoje.

Per du dešimtmečius karjeros teisės srityje, V. Blaščiukas sukaupė patirties teismuose, didžiausiuose Lietuvos advokatų kontorose ir įmonėse teisminių ginčų bei arbitražo, verslo teisės, įmonių korporatyvinės teisės srityse.

„Viačeslavas turi įvairiapusės patirties atstovaudamas klientams energetikos, transporto, tarptautinės prekybos, įmonių teisės ir kitais klausimais. Yra patyręs tiek visose šalies teismo instancijose, tiek tarptautiniuose arbitražuose ir užsienio mediacijos institucijose. Mūsų komandoje jis daugiausia fokusuosis į įmonių teisę bei dirbs ginčų sprendimo srityje“, – sveikindama naują kolegą sakė Advokatų profesinės bendrijos AVERUS vadovaujančioji partnerė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė.

Pastaruosius kelerius metus V. Blaščiukas dirbo teisės padalinių vadovu AB „Orlen Lietuva“, vėliau – VĮ Valstybinių miškų urėdijoje.

Advokatas turi įgijęs ne tik teisės, bet ir organizacijų psichologijos žinių bei baigęs vadovų magistrantūrą (EMBA) Stokholmo ekonomikos mokykloje Rygoje. Jis taip pat yra išklausęs ir sėkmingai baigęs BICG (Baltic Institute of Corporate Governance) valdybos narių mokymus.

AVERUS yra verslo teisės advokatų profesinė bendrija, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Bendrovėje dirba 18 darbuotojų. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ jau ne vienerius metus pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

< Atgal