LT EN RU
Naujos oro linijos Lietuvos padangėje – AVERUS konsultavo startuojančią skrydžių bendrovę „Heston Airlines“
2021 / 05 / 24

 

Praėjusią savaitę Lietuvos Transporto kompetencijų Agentūra išdavė „Heston Airlines“ oro vežėjo pažymėjimą, naujos oro linijos planuoja pradėti teikti užsakomųjų skrydžių bei orlaivių su įgula nuomos paslaugas jau šių metų vasaros sezoną. AVERUS ženkliai prisidėjo prie oro linijų steigimo teisinių klausimų – nuo bendrovės sukūrimo iki derybų dėl orlaivio nuomos sutarčių ir strateginės partnerystės su Dubline įsikūrusia orlaivių nuomos bendrove „Genesis“.

 

Lietuvoje įsisteigusi bendrovė į rinką žengia pandemijos sąlygomis, siūlydama atsigaunančiai rinkai lanksčius, konkurencingus sprendimus.

Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, AVERUS vadovaujančioji partnerė ir aviacijos praktikos vadovė, kuravo oro linijų startavimo procesą, įskaitant bendradarbiavimo sutarčių rengimą ir derybas dėl jų su strateginiu įmonės partneriu. Bendrovė taip pat talkino „Heston“ derybose dėl orlaivių nuomos sutarčių sudarymo, konsultavo dėl orlaivių registracijos Lietuvoje, taip pat dėl bendrų oro linijų įkūrimo bei verslo reglamentavimo klausimų.

„Tai buvo labai novatoriškas projektas, gimęs pandemijos sąlygomis, kurios iš esmės pertvarkė visą aviacijos sektorių, tad buvo netradicinių sprendimų ir kuriamos visiškai naujos teisinės struktūros. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Lina Taletavičiūtė-Misiūnienė ir Saulenė Barauskaitė, kurios parodė puikius ir įvairiapusiškus gebėjimus naujoje post-pandeminėje realybėje“, – sakė L. Čereškaitė-Kinčiuvienė.

AVERUS komanda Heston Aviation grupei kaip teisės patarėjas talkina jau daugiau kaip 5 metus. Įmonių grupė verčiasi orlaivių, variklių prekyba, nuoma, teikia orlaivių priežiūros paslaugas, o nuo šiol taip pat ir užsakomųjų skrydžių bei orlaivių nuomos su įgula paslaugas.

 

AVERUS yra pripažinta aviacijos teisės lyderė Lietuvoje. Teisės reitingų leidinys „Legal 500“ jau šeštus metus iš eilės AVERUS įvertina kaip geriausią Lietuvos teisės paslaugų teikėją transporto, aviacijos ir laivybos srityje. 

 

< Atgal