LT EN RU
Marijampolės LEZ planuojamas didžiausias gamybos kompleksas Lietuvoje
2016 / 07 / 14

Marijampolės LEZ valdymo bendrovė, Marijampolės savivaldybė ir Danijos langų ir durų gamybos lyderė „Dovista“, kuri valdo tokius prekių ženklus kaip Velfac ir Rational, pasirašė investicijų, žemės subnuomos, infrastruktūros ir kitas sutartis dėl gamybos komplekso statybos Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje (Marijampolės LEZ). Tai gali būti viena didžiausių užsienio investicijų Lietuvoje į apdirbamąją pramonę per pastaruosius du dešimtmečius. Per ateinančius ketverius metus „Dovista“ planuoja investuoti iki 50 milijonų eurų ir sukurti apie 300 naujų darbo vietų, o ilgalaikėje perspektyvoje – pastatyti didžiausią gamybos kompleksą Lietuvoje.

AVERUS teisininkų komanda atstovavo ir konsultavo Marijampolės LEZ valdymo bendrovę intensyviose ir ilgai trukusiose derybose su investuotoju ir Marijampolės savivaldybe dėl investicijų, žemės subnuomos, infrastruktūros sutarčių sudarymo bei investuotojo veiklos Marijampolės LEZ sąlygų. AVERUS teisininkai rengė sandorio dokumentus, atstovavo klientą derybose ir konsultavo visais sandorio teisiniais klausimais. Sandorio metu teko priimti nestandartinius ir inovatyvius teisinius sprendimus, kurie sudarytų sąlygas stambaus investuotojo pritraukimui bei kūrimuisi Marijampolės LEZ.

Klientą konsultavo partneris Povilas Karlonas ir teisininkė Sandra Narmontaitė.

Daugiau informacijos: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/i-marijampole-atkeliauja-nematyto-dydzio-investicijos-statys-gamykla.d?id=71787862

< Atgal