LT EN RU
LEGAL500: AVERUS pripažinta geriausia transporto srities advokatų kontora Lietuvoje
2023 / 04 / 13

Tarptautinis teisininkų žinynas „The Legal 500“ paskelbė kasmetinius Lietuvos advokatų kontorų reitingus. AVERUS advokatų profesinė bendrija pripažinta geriausia transporto ir laivininkystės srityje. Šią poziciją rinkoje AVERUS nuosekliai išlaiko jau 7-intus metus. Aukštus įvertinimus AVERUS taip pat pelnė ginčų sprendimo ir darbo teisės praktikos.

Pasak reitingų žinyno, AVERUS turi vieną išsamiausių laivybos ir transporto praktikų Lietuvos rinkoje, atstovauja klientams laivų statybos ir arešto, krovinių ekspedijavimo, aviacijos investicijų bei kitose srityse. Praktikai vadovauja pripažinimą šioje srityje pelniusi laivybos teisės ekspertė Regina Derkintytė-Kaupienė ir aviacijos teisės ekspertė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, konsultuojančios daugelį šio sektoriaus įmonių. 

Ginčų klausimais joms talkina advokatė Greta Motiejūnienė ir vyresnysis teisininkas Ignas Kerbelis. Pastarieji įvertinti transporto praktikoje „Kylančių žvaigždžių“ nominacija. 

Komandą dar labiau sustiprino Sigita Klimkienė, pernai prie kontoros prisijungusi iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir turinti daug specializuotos patirties, susijusios su laivų statybos sutarčių teise.

„Praėjusiais metais konsultavome Heston Airlines sudarant trijų siauro korpuso orlaivių ir trijų plataus korpuso orlaivių nuomos sutartį. Taip pat talkinome didelei draudimo bendrovei dėl verslo lėktuvo, prarasto dėl karo Ukrainoje, žalų valdymo procese, kuris buvo susijęs su orlaivių remontu Rusijoje galiojant ribojančiam režimui. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją konsultavome dėl šiaurinio ir pietinio molo statybos uoste“, – kelis svarbius darbus išskyrė vadovaujančioji AVERUS vadovaujančioji partnerė L. Čereškaitė-Kinčiuvienė.

Laivybos praktiką kuruojanti partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė buvo pagerbta LEGAL500 „Šlovės alėjoje“ – tai aukščiausias žinyno įvertinimas, kuriam nominuojami daugelį metų stipria pozicija konkrečioje praktikoje pasižymintys teisininkai. 

„Sugebėjome ne tik išsaugoti visą mūsų transporto teisės kolegų branduolį, bet ir jį papildyti naujais stipriais nariais, su specializuotomis šios srities žiniomis“, – sakė laivininkystės teisės praktikai vadovaujanti AVERUS partnerė, advokatė R. Derkintytė-Kaupienė.  

Klientai savo atsiliepimuose apie AVERUS akcentavo kontoros gebėjimą teikti paslaugas itin stiprios specializacijos reikalaujančiose srityse, tokiose kaip orlaivių nuoma ir prekyba, laivų ir krovinių areštai, taip pat įsiklausymą į klientų poreikius bei operatyvumą. 

„Legal500“ reitinge buvo įvertintas ir AVERUS įdirbis ginčų praktikoje, ypač specializuotų žinių reikalaujančioje transporto, laivybos ir logistikos srityje. Šiai praktikai vadovauja finansų paslaugų ir mokestinės teisės advokatas partneris Raimondas Kivylius kartu su R. Derkintyte-Kaupiene. 

Ginčų sprendimo komandą 2022 m. rudenį papildė patyręs tarptautinės prekybos ir muitų teisės ginčų ekspertas, partneris Jonas Sakalauskas.

Darbo teisės srityje pripažinimą šiemet taip pat pelniusi AVERUS daugiausia dirba su švietimo, akademiniu sektoriumi, profesinėmis sąjungomis. Praktikai šiuo metu vadovauja Ignas Kerbelis, papildantis ja savo pirminę transporto ir laivybos specializaciją. 

Apie AVERUS

AVERUS yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ nuo 2016 m. pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

Apie „Legal 500“ 

„Legal 500“ yra pasaulyje pripažintas didžiausias teisinių paslaugų rekomendacijų žinynas, skaičiuojantis 35 veiklos metus. Kasmet visame pasaulyje apklausiama daugiau nei 300 tūkst. teisinių paslaugų klientų ir sudaromas atsiliepimais bei pasiekimais pagrįstas reitingas.

 

< Atgal