LT EN RU
LEGAL 500: šeštą kartą iš eilės AVERUS pripažinta geriausia advokatų kontora Lietuvoje laivybos, aviacijos ir transporto srityse
2021 / 04 / 19


Tarptautinis teisininkų žinynas
LEGAL 500 šeštą kartą iš eilės paskelbė AVERUS vienvalde lydere laivybos, aviacijos ir transporto teisės kategorijoje.

„Sakoma, reikia dešimties metų darbo ar dešimties tūkstančių valandų, kad tam tikroje srityje taptum ekspertu. Mes į šios srities subtilybes gilinamės jau daugiau nei dešimtmetį. Dauguma transporto klientų su mumis taip pat dirba jau daugelį metų, o jų sandorių geografija jau apkeliavo keletą žemynų“, – sakė aviacijos teisės praktikos vadovė, Advokatų profesinės bendrijos AVERUS vadovaujančioji partnerė, advokatė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė.

Ji pasidžiaugė ir tuo, jog šiemet kylančios žvaigždės nominacija transporto, aviacijos ir laivybos srityje skirta AVERUS advokatei Gretai Motiejūnienei, daug besigilinančiai į bankroto sritį.

Pasak vienos iš AVERUS partnerių-steigėjų, laivybos praktikos vadovės, advokatės Reginos Derkintytės‑Kaupienės, džiugu, kad AVERUS jau daugelį metų užima vienvaldžio lyderio poziciją šioje dinamiškoje rinkoje.

„AVERUS komanda turi išties išskirtines pozicijas laivybos, aviacijos ir transporto srityje. Kita vertus, net ir tokiose konkurencingose srityse kaip ginčų sprendimas, nekilnojamojo turto ar darbo teisė, taip pat esame top trejetuke. Didžiuojamės, kad per dešimtmetį pavyko suburti stiprų savo srities žinovų branduolį“, – sakė R. Derkintytė-Kaupienė, taip pat patenkanti į LEGAL 500 šlovės galeriją. Ši skiriama pagerbti teisės profesionalams, daugelį metų iš eilės sulaukiantiems klientų pripažinimo.

Nekilnojamojo turto teisės praktikoje AVERUS užima antrąją vietą šalies reitinge; šią specializaciją kuruoja advokatė Lina Šimė.

Ginčų sprendimo paslaugos patenka į šalies stipriausiųjų TOP3. Šios praktikos vairą laiko vienas iš AVERUS partnerių-steigėjų, advokatas Raimondas Kivylius.

Džiugios žinios pasiekė ir dėl darbo teisės nominacijos. Nors šiais metais bendrovė pirmą sykį aplikavo į šią poziciją, advokatės Jurgitos Venckutės kuruojama praktika iškart pateko į lyderių trejetuką.

 

AVERUS yra verslo teisės advokatų profesinė bendrija, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas LEGAL 500 nuo 2016 m. pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

 

< Atgal