LT EN RU
LEGAL 500: AVERUS išlaiko geriausiosios transporto srities kontoros poziciją Lietuvoje
2022 / 04 / 14


Tarptautinis teisininkų žinynas
Legal 500 paskelbė kasmetinius Lietuvos advokatų kontorų reitingus. AVERUS nuo 2016 metų nuosekliai išlaiko lyderiaujančias pozicijas transporto sektoriuje. Aukštus įvertinimus bendrija taip pat pelnė darbo teisės, nekilnojamojo turto ir ginčų sprendimo praktikose.

Legal 500 žinynas įvardija AVERUS kaip išskirtinai stiprią reputaciją transporto teisėje turinčią teisininkų komandą, kuri aktyviai įsijungusi sprendžiant krizes, su kuriomis aviacijos ir transporto sektorius susidūrė dėl Covid-19 pandemijos. 

„Praėję metai aviacijos sektoriui buvo pilni nuopuolių ir pakilimų, jie paženklinti oro linijų nemokumo procesais bei rekordiniu naujų oro linijų startu. Šiuo laikotarpiu atstovavome „Heston Aviation“ steigiant naują oro linijų bendrovę bei sudarant aljansą su vienu iš pagrindinių didžiųjų orlaivių nuomotojų, taip pat parengiant kelių orlaivių nuomos sutartis. „Avion Express“ nemokumo ir restruktūrizavimo byloje atstovavome vieną didžiųjų bendrovės kreditorių“, – apibendrino aviacijos praktikos vadovė, AVERUS vadovaujančioji partnerė, advokatė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, kurią žinynas jau eilę metų išskiria kaip šios rinkos ekspertę.

Laivybos praktiką kuruojanti partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė buvo išskirta „Šlovės alėjoje“ – tai aukščiausias žinyno įvertinimas, kuriam nominuojami daugelį metų stipria pozicija konkrečioje praktikoje pasižymintys teisininkai. 

„Buvo sunkūs, bet labai įdomūs metai tiek mums patiems, tiek klientams: keitėsi verslo modeliai, tiekimo grandinės, logistiniai keliai. Ieškojome sprendimų drauge. Komandos susitelkimas, gebėjimas prisitaikyti prie pandeminės aplinkos iššūkių buvo ir yra kontoros tobulėjimo bei augimo variklis“, – sakė laivininkystės teisės ekspertė ir šios praktikos kuratorė, AVERUS partnerė, advokatė R. Derkintytė-Kaupienė.  

Klientai savo atsiliepimuose apie AVERUS akcentavo kontoros gebėjimą teikti paslaugas nišinėse srityse, tokiose kaip orlaivių nuoma ir prekyba, laivų ir krovinių areštai, taip pat įsiklausymą į klientų poreikius bei gerą aptarnavimo patirtį. 

Šiemet Legal 500 reitinge buvo pastebėtas ir AVERUS įdirbis darbo teisės srityje – šią praktiką bendrovėje kuruoja partnerė, advokatė Jurgita Venckutė; taip pat nekilnojamojo turto teisėje, jai vadovauja partnerė Lina Šimė. 

Lietuvos transporto praktikos „Kylančių žvaigždžių“ kategorijoje du įvertinimai taip pat teko AVERUS kolegoms: vyresniesiems teisininkams – advokatei Gretai Motiejūnienei ir Ignui Kerbeliui – besispecializuojantiems laivybos teisės praktikoje. 


Apie AVERUS

AVERUS yra verslo teisės advokatų profesinė bendrija, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas Legal 500 nuo 2016 metų pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

Apie Legal 500 

Legal 500 yra pasaulyje pripažintas didžiausias teisinių paslaugų rekomendacijų žinynas, skaičiuojantis 35 veiklos metus. Kasmet visame pasaulyje apklausiama daugiau nei 300 tūkst. teisinių paslaugų klientų ir sudaromas atsiliepimais bei pasiekimais pagrįstas reitingas.

 

< Atgal