LT EN RU
Kauno LEZ kursis vienas didžiausių automobilių komponentų gamintojų pasaulyje
2017 / 07 / 10

Averus teisininkai konsultavo Kauno LEZ valdymo bendrovę sudarant sutartis su vienu didžiausių pastarųjų metų Kauno LEZ investuotojų – Hella. Elektronikos komponentus automobilių pramonei gaminanti Vokietijos bendrovė Hella ir Kauno LEZ valdymo bendrovė susitarė dėl investicijų ir gamyklos statybos Kauno LEZ esančiame beveik 9 ha ploto žemės sklype. Averus klientą konsultavo visose sandorio stadijose ir atstovavo derybose dėl ketinimų protokolo, žemės subnuomos bei infrastruktūros sutarčių su investuotoju sudarymo, taip pat rengė sandorio dokumentus ir patarinėjo dėl teisinių infrastruktūros plėtros klausimų. Ilgai trukusios ir intensyvios derybos baigėsi sėkmingai ir investuotojas jau pradėjo gamyklos Kauno LEZ projektavimo darbus.

 

Džiaugiamės, kad viena didžiausių Vokietijos bendrovių pasirinko mūsų klientą Kauno LEZ savo plėtrai ir linkime klientui šiais metais sulaukti naujų ir daug žadančių investicijų.

 

Klientą konsultavo partneris Povilas Karlonas ir teisininkė Sandra Narmontaitė.

 

Daugiau informacijos: http://www.vz.lt/pramone/2017/07/10/hella-gamyklos-kaune-projektas-galutiniame-etape-2000-darbo-vietu

< Atgal