LT EN RU
Karjera: AVERUS advokatė Lina Šimė tapo asocijuota partnere
2022 / 02 / 04

Nekilnojamojo turto teisės ekspertė, advokatė Lina Šimė papildė AVERUS partnerių gretas – nuo vasario mėnesio ji tapo asocijuota partnere. Advokatė AVERUS profesinėje bendrijoje toliau kuruos Nekilnojamojo turto praktiką.

 

Naujoji AVERUS asocijuota partnerė, advokatė Lina Šimė specializuojasi nekilnojamojo turto sandorių, statybų, ginčų sprendimo, įmonių teisės ir nemokumo srityse. AVERUS ji dirba šeštus metus ir turi didelę profesinę patirtį atstovaudama klientams sudėtinguose ginčuose teismuose, taip pat sudarant stambius verslo sandorius. Advokatė skiria daug dėmesio ieškodama galimybių taikiai užbaigti ginčus derybų ir mediacijos procedūrų būdu.

„Klientai vertina Linos operatyvumą, įsitraukimą, plataus spektro patirtį ir žinias, sukauptas per penkiolika praktikos metų, bei orientaciją į rezultatą. Džiaugiamės, kad partnerių gretas papildys toks iniciatyvus, veržlus ir patikimas žmogus“, – kolegės karjera džiaugėsi Raimondas Kivylius, vienas iš AVERUS steigiančiųjų partnerių.

AVERUS yra verslo teisės advokatų profesinė bendrija, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Joje dirba 16 žmonių komanda. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ jau ne vienerius metus pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

 

 

< Atgal