LT EN RU
AVERUS partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė išrinkta Klaipėdos pramoninkų asociacijos viceprezidente
2020 / 06 / 04


Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) taryba išrinko viceprezidentus. Asociacijos prezidento teikimu jais tapo AVERUS kontoros partnerė advokatė Regina Derkintytė-Kaupienė ir UAB KJKK
Bega valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis. Jų kadencija truks dvejus metus.

KPA š. m. gegužės pabaigoje išrinko ir naująjį prezidentą. Juo tapo VMG Holdings Ltd direktorius Egidijus Mockus, pakeitęs dvejus metus asociacijai vadovavusį Darių Butvydą.

Pasak R. Derkintytės-Kaupienės, naujos pareigos ir išreikštas tarybos pasitikėjimas įkvepia ir motyvuoja.

„Nauja KPA taryba pradeda darbą sudėtingu ir daug susitelkimo reikalaujančiu laikotarpiu: įmonėse apstu iššūkių siekiant suvaldyti praradimus ir atgauti pozicijas rinkose. Norėtųsi, kad neapsiribotume vien savo įmonių reikalais, o veiktume išvien ir kaip iki šiol išlaikytume bei stiprintume asociacijos lyderystę“, - sakė naujai išrinkta KPA viceprezidentė. Ji taip pat eina valdybos pirmininkės pareigas bendrovėje AB „Klaipėdos vanduo“ ir aktyviai dalyvauja Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ veikloje.

KPA vienija per 50 socialiai aktyvių Klaipėdos krašto įmonių nuo uoste ir LEZ įsikūrusių pramonės, transporto bendrovių iki bankų atstovybių ir advokatų kontorų. Būdama aktyvia Lietuvos pramonininkų konfederacijos nare, asociacija naudojasi galimybe prisidėti prie įstatymų, aktualių pramonei ir verslui, kūrimo LR Vyriausybėje ir Seime.

Jau 30 metų veikianti asociacija atstovauja narių interesams Klaipėdos ir Lietuvos valdžios institucijose, telkia verslą ir bendruomenę pilietinės visuomenės kūrimui, skatina atsakingo verslo plėtrą, siekia efektyvesnio verslo ir mokslo bendradarbiavimo.

„Averus“ yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Bendrovėje dirba 19 darbuotojų. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ jau ne vienerius metus pripažįsta „Averus“ viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

Daugiau informacijos:
Tel.: +370 46 246630
El. paštas: info{at}averus.lt

< Atgal