LT EN RU
AVERUS pagerino savo pozicijas Legal 500 advokatų kontorų vertinimuose
2017 / 04 / 13

Viena didžiausių ir labiausiai pasaulyje vertinamų teisės direktorijų Legal 500 paskelbė 2017 metų Lietuvos advokatų kontorų vertinimus. Didžiuojamės, jog AVERUS ne tik pagerino savo anksčiau turėtas pozicijas, tačiau papildomai buvo pripažinta ir įtraukta tarp rekomenduojamų advokatų kontorų darbo teisės srityje.

Legal 500 jau ne vienerius metus advokatų kontorą AVERUS pripažįsta kaip pirmaujančią laivybos ir transporto teisės kontorą, o Reginą Derkintytę-Kaupienę kaip „geriausią laivybos teisės specialistę“. Kontoros partnerė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė yra pripažinta kaip „aviacijos sektoriaus ekspertė“ ir laikoma viena iš geriausių naujosios kartos specialisčių. Kontoros nekilnojamojo turto praktika buvo įvertinta kaip „teikianti itin aukštos kokybės paslaugas“ bei pakilo į antrąją rekomenduojamų advokatų kontorų pakopą.

Džiaugiamės, jog net 8 kontoros teisininkai yra paminėti kaip rekomenduojami savo srities profesionalai. Tikimės, kad mūsų darbas, atsidavimas ir energija toliau prisidės prie klientų sėkmės ir pateisins mums suteikiamą pasitikėjimą.

 

Daugiau informacijos: http://www.legal500.com/firms/16742/offices/21651

 

< Atgal