LT EN RU
AVERUS pripažinta geriausia Lietuvos advokatų kontora Laivybos ir transporto teisės srityje
2016 / 04 / 25

Naujausiuose prestižinio teisinio žinyno Legal 500 paskelbtuose Lietuvos advokatų kontorų reitinguose AVERUS pakilo vienu laipteliu aukštyn Laivybos ir transporto, Nekilnojamojo turto ir Ginčų sprendimo praktikos srityse. Mes pakilome į pirmą vietą ir esame pripažinti kaip geriausia Lietuvos advokatų kontora Laivybos ir transporto teisės srityje. Be to, AVERUS buvo įvertinta geresniais rezultatais ir pakilo iš ketvirtos į trečią poziciją tarp geriausių Lietuvoje Nekilnojamojo turto ir statybos bei Ginčų sprendimo sričių advokatų kontorų.
Šio tarptautinio teisinio žinyno sudarytojai įvertinto ir atskirus AVERUS teisininkus. Kontoros partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė toliau išliko pirmaujančia Laivybos ir transporto teisės eksperte Lietuvoje ir yra laikoma kaip „viena iš kompetentingiausių laivybos teisės specialisčių“. Tuo tarpu partneris Povilas Karlonas buvo įvertintas kaip „įžvalgus ir verslą suprantantis“ nekilnojamojo turto teisės profesionalas, o Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė yra pripažinta „už jos patirtį aviacijos srityje“.

Didžiausias Lietuvoje verslo dienraštis „Verslo žinios“ pripažino advokatų kontorą AVERUS šių metų reitingų staigmena, kadangi AVERUS buvo viena iš didžiausią šuolį padariusių ir savo pozicijas pagerinusių Lietuvos advokatų kontorų.

„Šių metų Legal 500 reitingai yra didžiulis mūsų kontoros įvertinimas ir dėl to labai džiaugiamės. Tai rodo, jog einame tinkame linkme ir viską darome teisingai, siekdami suteikti aukščiausios kokybės teisines paslaugas mūsų klientams, kurie mus vertina ir mumis pasitiki.“ – sako AVERUS partneris Povilas Karlonas. Kontoros partneris Klaipėdos biure Raimondas Kivylius pažymi, kad „šiemet ne tik pakilome į aukščiausias iki šiol pozicijas Legal 500 reitinge, tačiau tarp šio žinyno rekomenduojamų teisininkų pateko kaip niekada daug – net 7 - mūsų kontoros advokatai. Tai reiškia, kad esame subūrę itin stiprią, patyrusių ir pripažintų savo srities profesionalų komandą.“

Legal 500

Daugiau informacijos:
http://vz.lt/verslo-aplinka/2016/04/20/4159/ivardijo-geriausias-2016-m-advokatu-kontoras
http://www.legal500.com/c/lithuania/shipping-and-transport
http://www.legal500.com/c/lithuania/real-estate-and-construction
http://www.legal500.com/c/lithuania/dispute-resolution

< Atgal