LT EN RU
2018 / 05 / 23
Kontoros partnerė Regina Derkintytė – Kaupienė gegužės 23-26 dienomis dalyvavo tarptautinio tinklo shiparrested.com narių kasmetinėje konferencijoje Malagoje
Kontoros partnerė Regina Derkintytė – Kaupienė gegužės 23-26 dienomis dalyvavo tarptautinio tinklo shiparrested.com narių kasmetinėje konferencijoje Malagoje. Regina konferencijoje skaitė pranešimą apie bankrutavusių įmonių laivų areštus ir dalijosi savo patirtimi. Konferencijoje dalyvavo 94 laivybos teisėje besispecializuojantys advokatai iš daugiau nei 40 šalių.
Skaityti plačiau >
2018 / 03 / 20
KONTOROS PARTNERĖ REGINA DERKINTYTĖ-KAUPIENĖ IŠRINKTA Į KLAIPĖDOS PRAMONINKŲ ASOCIACIJOS TARYBĄ
2018 m. kovo 20 dieną įvykusio Klaipėdos pramoninkų asociacijos (KPA) ataskaitinio – rinkiminio susirinkimo metu buvo išrinkta naujoji KPA Taryba, kurią sudaro 15 įmonių vadovų, atstovausiančių pramoninkų narių interesus. Į Tarybą išrinkta ir Kontoros partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė.
Skaityti plačiau >
2018 / 03 / 05
Sėkmingai įgyvendintas BitDegree ICO pasirinkus Lietuvą kaip jurisdikciją
BitDegree praėjusių metų pabaigoje sėkmingai įgyvendino savo tikslą ir tapo vienu didžiausių iš lietuvių inicijuotų ir sėkmingai įgyvendintų pirminių kriptovaliutų siūlymų (ICO). BitDegree pritraukė ~20 milijonų eurų savo produkto kūrimui.
Skaityti plačiau >
2018 / 02 / 21
Rekordinius metus Kauno LEZ užbaigė pritraukdami Continental
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo ilgamečiu klientu Kauno LEZ valdymo bendrove, kuri 2017 metus užbaigė sudarydama sandorį dėl Continental įsikūrimo Kauno LEZ. Šiuo sandoriu buvo užbaigti rekordiniai ir geriausi Kauno LEZ istorijoje metai.
Skaityti plačiau >
2017 / 12 / 19
Boeing 737-800 orlaivio įsigijimas ir nuomos su Turkijos oro vežėju perėmimas
AVERUS konsultavo Heston Aviation įsigyjant orlaivį Boeing 737-800 iš japonų bendrovės. Lėktuvas įsigytas su galiojančia nuomos sutartimi, sudaryta su Turkijos oro vežėju.
Skaityti plačiau >
2017 / 12 / 15
40 Milijonų JAV dolerių vertės lėktuvų ir variklių paketas
Konsultavome Estijos bendrovę Magnetic MRO – techninės priežiūros, remonto ir turto valdymo įmonę, įsigyjant didelės vertės Boeing 737-800 lėktuvų ir CFM56-7B variklių paketą (4 lėktuvai, 10 variklių).
Skaityti plačiau >
2017 / 12 / 14
Panevėžio LEZ kursis Norvegijos baldų gamintojas IMG Group
Averus konsultavo savo klientą Panevėžio laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovę sudarant sandorį su Norvegijos baldų gamybos bendrove IMG Group dėl kūrimosi ir veiklos Panevėžio LEZ.
Skaityti plačiau >
2017 / 11 / 09
Airbus 320-200 pardavimo ir nuomos perleidimo sandoris
AVERUS konsultavo Kipro bendrovę, orlaivio Airbus 320-200 savininką ir nuomotoją, orlaivio pardavimo JAV kilmės fondui sandoryje. Sandorio vertė 12,5 milijono JAV dolerių.
Skaityti plačiau >
2017 / 10 / 06
KAUNO LEZ DAR VIENAS STAMBUS INVESTUOTOJAS - HOLLISTER
2017 metai yra išties intensyvūs ir produktyvūs mūsų klientui Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovei.
Skaityti plačiau >
2017 / 09 / 25
AVERUS partneriai įtraukti į lobistų sąrašą
Vyriausiosios Tarnybinės Etikos Komisijos (VTEK) sprendimu AVERUS Klaipėdos biuro partneriai Raimondas Kivylius ir Regina Derkintytė-Kaupienė 2017 rugsėjo 13 d. buvo įtraukti į lobistų sąrašą. 2017 m. rugsėjo 20 d. lobistų gretas papildė Vilniaus biuro partneriai Povilas Karlonas ir Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė.
Skaityti plačiau >
2017 / 07 / 13
Sankt Peterburge vyko konferencija apie laivų areštą
Kontoros partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė dalyvavo liepos 6-8 dienomis Sankt Peterburge vykusioje konferencijoje apie laivų areštą.
Skaityti plačiau >
2017 / 07 / 10
Kauno LEZ kursis vienas didžiausių automobilių komponentų gamintojų pasaulyje
Averus teisininkai konsultavo Kauno LEZ valdymo bendrovę sudarant sutartis su vienu didžiausių pastarųjų metų Kauno LEZ investuotojų – Hella.
Skaityti plačiau >
2017 / 07 / 04
Kviečiame prisijungti prie AVERUS komandos Vilniuje
Skaityti plačiau >
2017 / 07 / 04
Kviečiame prisijungti prie AVERUS komandos Klaipėdoje
Skaityti plačiau >
2017 / 05 / 22
Atstovavome klientą išnuomojant beveik 1000 ha žemės ūkio paskirties žemės
Averus komanda konsultavo žemės ūkio bendrovių grupę dėl beveik 1000 ha ploto žemės ūkio paskirties žemės nuomos sandorio sudarymo.
Skaityti plačiau >
2017 / 04 / 28
Kontoros partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė išrinkta į Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybą
2017 m. balandžio 25 dieną įvykusio visuotinio Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susirinkimo (generalinės asamblėjos) metu išrinkta Taryba, atstovausianti Rūmų narių interesus ateinančius ketverius metus. Į Tarybą išrinkta ir Kontoros partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė.
Skaityti plačiau >
2017 / 04 / 13
AVERUS pagerino savo pozicijas Legal 500 advokatų kontorų vertinimuose
Viena didžiausių ir labiausiai pasaulyje vertinamų teisės direktorijų Legal 500 paskelbė 2017 metų Lietuvos advokatų kontorų vertinimus. Didžiuojamės, jog AVERUS ne tik pagerino savo anksčiau turėtas pozicijas, tačiau papildomai buvo pripažinta ir įtraukta tarp rekomenduojamų advokatų kontorų darbo teisės srityje.
Skaityti plačiau >
2017 / 04 / 12
AVERUS išlaiko pozicijas tarp geriausių nekilnojamojo turto advokatų kontorų
Vienas iš pirmaujančių teisės žinynų Chambers Europe paskelbė šių metų Lietuvos advokatų kontorų vertinimus. Džiaugiamės, kad AVERUS išlieka tarp geriausiai vertinamų Lietuvos advokatų kontorų nekilnojamojo turto srityje.
Skaityti plačiau >
2017 / 03 / 07
AVERUS padedamas klientas laimėjo ginčą Lietuvos Aukščiausiame Teisme dėl faktoringo paslaugų
AVERUS teisininkų komanda sėkmingai užbaigė kliento UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ atstovavimą ginče su BAB „Ūkio bankas“ dėl faktoringo paslaugų teikimo ir sumokėto rezervo grąžinimo.
Skaityti plačiau >
2017 / 02 / 23
Aukščiausiame Teisme sėkmingai užbaigtas KLASCO ginčas
Averus komandos atstovaujama didžiausia Lietuvoje uosto krovos bendrovė AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) sėkmingai užbaigė dvejus metus trukusį ginčą dėl skolos už suteiktas krovos paslaugas priteisimo.
Skaityti plačiau >
2017 / 01 / 23
AVERUS partnerė, advokatė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė skaitys pranešimą LIETUVOS EKSPORTUOTOJŲ FORUME 2017
LEF2017 – išskirtinė ir pirmoji Lietuvoje verslo atstovų ir eksporto profesionalų konferencija, skirta tiek pradedančioms eksportuoti įmonėms, tiek jau sėkmingai svetur įsitvirtinusiam Lietuvos verslui.
Skaityti plačiau >
2017 / 01 / 01
Partner Regina Derkintyte-Kaupiene has been elected to the Board of the Klaipeda Chamber of Commerce
On 25 April 2017 General Assembly of the Klaipeda Chamber of Commerce has been convened. During the Assembly election of the Board for the next cadency of four years took place. Partner Regina Derkintyte-Kaupiene has been elected to the Board.
Skaityti plačiau >
2017 / 01 / 01
KAUNO LEZ DAR VIENAS STAMBUS INVESTUOTOJAS - HOLLISTER
2017 metai yra išties intensyvūs ir produktyvūs mūsų klientui Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovei.
Skaityti plačiau >
2017 / 01 / 01
KAUNO LEZ DAR VIENAS STAMBUS INVESTUOTOJAS - HOLLISTER
2017 metai yra išties intensyvūs ir produktyvūs mūsų klientui Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovei.
Skaityti plačiau >
2016 / 09 / 07
AVERUS konsultavo sudarant turto pardavimo ir atgręžtinės nuomos sandorį
Advokatų kontoros teisininkai konsultavo UAB „Pramonės turtas“ ir UAB „Advantec Lietuva“ sudarant gamybinio pastato, esančio Klaipėdos LEZ, pardavimo ir atgręžtinės nuomos (angl. sale and lease-back) sandorį.
Skaityti plačiau >
2016 / 07 / 14
Marijampolės LEZ planuojamas didžiausias gamybos kompleksas Lietuvoje
Marijampolės LEZ valdymo bendrovė, Marijampolės savivaldybė ir Danijos langų ir durų gamybos lyderė „Dovista“ pasirašė investicijų, žemės subnuomos, infrastruktūros ir kitas sutartis dėl gamybos komplekso statybos Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje (Marijampolės LEZ). Tai gali būti viena didžiausių užsienio investicijų Lietuvoje į apdirbamąją pramonę per pastaruosius du dešimtmečius.
Skaityti plačiau >
2016 / 05 / 13
KLASCO laimėjo ginčą Apeliaciniame teisme dėl skolos už krovos paslaugas priteisimo
Advokatų kontora AVERUS sėkmingai atstovavo didžiausios Lietuvoje uosto krovos bendrovės AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) interesams Lietuvos apeliaciniame teisme dėl skolos už suteiktas krovos paslaugas priteisimo. Ginčas tarp KLASCO ir vieno iš jų paslaugų pirkėjų kilo po to, kuomet krovos paslaugų pirkėjas atsisakė mokėti KLASCO mokestį už neįvykdytas krovos apimtis.
Skaityti plačiau >
2016 / 04 / 26
AVERUS tarp geriausių advokatų kontorų nekilnojamojo turto srityje
Tarptautinis teisės žinynas Chambers Europe šiais metais įtraukė advokatų kontorą AVERUS tarp dešimties geriausių Lietuvos advokatų kontorų, dirbančių nekilnojamojo turto srityje. Chambers Europe jau daug metų atlieka advokatų kontorų bei jų klientų apklausas ir vertina jų kompetenciją bei patirtį. Šįmet tarp geriausių Lietuvos advokatų kontorų pateko ir AVERUS.
Skaityti plačiau >
2016 / 04 / 25
AVERUS pripažinta geriausia Lietuvos advokatų kontora Laivybos ir transporto teisės srityje
Naujausiuose prestižinio teisinio žinyno Legal 500 paskelbtuose Lietuvos advokatų kontorų reitinguose AVERUS pakilo vienu laipteliu aukštyn Laivybos ir transporto, Nekilnojamojo turto ir Ginčų sprendimo praktikos srityse. Mes pakilome į pirmą vietą ir esame pripažinti kaip geriausia Lietuvos advokatų kontora Laivybos ir transporto teisės srityje. Be to, AVERUS buvo įvertinta geresniais rezultatais ir pakilo iš ketvirtos į trečią poziciją tarp geriausių Lietuvoje Nekilnojamojo turto ir statybos bei Ginčų sprendimo sričių advokatų kontorų.
Skaityti plačiau >
2016 / 04 / 05
Laimėta byla dėl faktoringo paslaugų teikimo
AVERUS sėkmingai atstovavo kliento UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ interesus byloje prieš BAB „Ūkio bankas“ dėl faktoringo paslaugų teikimo ir sumokėto rezervo grąžinimo.
Skaityti plačiau >
2016 / 04 / 05
Konsultavome M14 Invest įsigyjant nekilnojamojo turto kompleksus Vilniuje
AVERUS ilgametis klientas UAB „M14 Invest“ toliau planuoja nekilnojamojo turto vystymo projektus ir įsigijo du nekilnojamojo turto kompleksus Vilniuje: iš daugiau nei 10 pastatų susidedantį pastatų kompleksą Sodu gatvėje ir 30 000 kv.m. ploto komercinės paskirties pastatą Pelesos gatvėje (buvęs „Taksi parkas“).
Skaityti plačiau >
2016 / 04 / 05
Sėkmingai atstovavome Šiaurės miestelio technologijų parką ginče dėl jungtinės veiklos sutarties vykdymo
AVERUS sėkmingai atstovavo klientą VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“ ginče su jungtinės veiklos partneriu dėl netinkamo jungtinės veiklos sutarties vykdymo ir skolos sumokėjimo.
Skaityti plačiau >
2016 / 02 / 16
PLANUOJAMOS INVESTICIJOS Į UAB „BETA MEDIA“
AVERUS teisininkų komanda atstovavo UAB „Beta Media“, kuri valdo didžiausius Lietuvoje grupinio apsipirkimo portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt, investuotojus jiems įsigyjant naujai išleidžiamą UAB „Beta Media“ akcijų emisiją ir investuojant į bendrovę.
Skaityti plačiau >
2015 / 12 / 22
KONSULTAVOME UAB „MATA CONSULTING“ TOLIAU PLEČIANT SAVO VALDOMO NEKILNOJAMOJO TURTO PORTFELĮ
Advokatų kontora AVERUS konsultavo nekilnojamojo turto valdymo bendrovę UAB „Mata Consulting“ naujame investiciniame nekilnojamojo turto sandoryje.
Skaityti plačiau >
2015 / 10 / 27
LIETUVOS BENDROVĖ LAIMĖJO PRIEŠ VMI EUROPOS TEISINGUMO TEISME
UAB „Sveda“, įrengusi Baltų mitologijos parką prie Darbėnų, Kretingos rajone, laimėjo bylą prieš Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) Europos Teisingumo Teisme (ETT).
Skaityti plačiau >
2015 / 10 / 26
L. Čereškaitė-Kinčiuvienė. piratavimas labiausiai paplitęs teritorijose, kur vyrauja nebaudžiamumas
Nigerijos uosto prieigose pirmadienį pagrobti du Lietuvos ir du Ukrainos jūreiviai. Piratavimo nusikaltino ypatumas yra tas, kad tarptautinės konvencijos yra taikomos tik tuomet, kai piratavimas atliekamas atviroje jūroje. Tuo tarpu piratams užpuolus laivą valstybių teritoriniuose vandenyse, galioja tų valstybių įstatymai. Piratavimas labiausiai paplitęs teritorijose, kur vyrauja nebaudžiamumas dėl realios valdžios nebuvimo - kaip antai Somalio atveju.
Skaityti plačiau >
2015 / 10 / 20
SĖKMINGAI UŽBAIGTAS AB „ORLEN LIETUVA“ ANTRINIŲ ĮMONIŲ UAB “EMAS” IR UAB “PASLAUGOS TAU” REORGANIZAVIMAS
AVERUS konsultavo AB „ORLEN Lietuva“ antrines įmones UAB „Emas“ ir UAB „Paslaugos tau“ bendrovių reorganizavimo klausimais. Reorganizavimo būdu UAB “Paslaugos tau” buvo prijungta prie UAB “Emas”, kuri perėmė UAB “Paslaugos tau” darbuotojus, turtą, teises ir pareigas.
Skaityti plačiau >
2015 / 10 / 11
TRANSPORTO TEISĖS EKSPERTĖ LAURA ČEREŠKAITĖ-KINČIUVIENĖ TAPO ADVOKATŲ KONTOROS „AVERUS“ PARTNERE
Nuo 2015 m. spalio 1 d. prie advokatų kontoros „Averus“ prisijungia nauja partnerė advokatė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, kuri jau daugiau nei 12 metų dirba ginčų ir transporto teisės srityse. Anksčiau L. Čereškaitė-Kinčiuvienė dirbo Lietuvos ir užsienio advokatų kontorose, o pastaruosius septynerius metus – advokatų kontoroje „Sorainen“, kur vadovavo Transporto sektoriaus grupei.
Skaityti plačiau >
2015 / 03 / 08
THE LEGAL 500 DAR KARTĄ ĮVERTINO AVERUS KAIP VIENĄ GERIAUSIŲ IR REKOMENDUOJAMŲ ADVOKATŲ KONTORŲ LIETUVOJE
Norime pasidžiaugti, kad vienas dižiausių ir prestižiškiausių tarptautinių teisės žinynų „The Legal 500“, kiekvienais metais apžvelgiantis teisės paslaugas bei sudarantis nepriklausomą pirmaujančių advokatų kontorų reitingą daugiau kaip 100 šalių, advokatų kontorą AVERUS dar kartą įvertino kaip vieną iš pirmaujančių bei rekomenduojamų advokatų kontorų Lietuvoje.
Skaityti plačiau >